Ekur Et

Hakkımızda

TFI kurmuş olduğu Ekur Et Entegre tesisiyle Burger King, Arby’s, Sbarro, Usta Pideci ve Usta Dönerci gibi restoran zincirlerinin kırmızı et ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda ilgili sektörlerdeki grup dışı müşterilerine de “Amasya Et Ürünleri” markasıyla hizmet vermektedir.

Amasya Et Ürünleri, Amasya’nın Suluova bölgesinde yer alan Ekur Et Entegre Tesisleri’nde üretiliyor. 500 ün üzerinde istihdamla hayata geçirdiğimiz tesisimiz 40 bin m2 kapalı alanı ile toplamda 92 bin m2’lik bir alana yayılıyor. Kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre Tesisi günde 400, yılda 120 bin büyükbaş hayvan kesimi ve yılda 33.600 ton karkas et işleme kapasitesiyle bölgenin besicilik faaliyetlerinin artmasına büyük katkı sağlıyor.
Tesiste, en üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, MAP paket ürünler, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuş et ürünleri üretilip tüketici ile buluşturuluyor.

Güven ve şeffaflık ilkesi gözetilerek, Ekur Et Entegre Tesisi’nde bulunan tüm hayvanların doğum ve detay bilgilerinden başlayarak, kesiminden raflardaki yerlerini oradan da sofralarınızdaki yerini alana kadar geçen her proses; özel yazılımımız ve uzman kadromuz ile kontrol altında tutuluyor.