Hakkımızda

Amasya Et Ürünleri

Kesimden paketlemeye kadar her aşamada SİZE GÜVEN VERİYORUZ

AMASYA ET ÜRÜNLERİ olarak BİZ, gücümüzü Anadolu’nun verimli topraklarından alıyoruz. Kendi üretim tesisimizde, her biri alanında uzman kadromuzla kesimden paketlemeye kadar her aşamada sizlere yüksek kalite ve hijyen garantisi veriyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ:

“İş anlayışımızda 4 temel ilkeyi benimsiyoruz.” 

Güven: Deneyimimiz, sağlam teknolojik altyapımız, yenilikçi anlayışımız ve etik değerlere olan bağlılığımız ile size her zaman güven vermek için çalışıyoruz.

Doğallık: Anadolu’nun verimli topraklarından güç alıyoruz, doğallığa değer veriyoruz.

Kalite ve Hijyen: Sağlığınızı önemsiyoruz, bu bilinçle sektördeki tüm gelişmeleri takip ediyor, kalite ve hijyen standartlarımızı her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Çevreye duyarlılık: Dünyamızı seviyoruz, doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmayı ve geri dönüşümü destekliyoruz.

 

GÜVENİLİR LEZZET

Vizyon
Et sektöründe ileri teknolojiyi, kaliteyi ve hijyeni birincil önceliği yapmış, tüketicilerinin memnuniyetini ve sağlığını temel ilke edinmiş, doğaya saygılı, en güvenilir şirket olmak.

Misyon
Doğanın mucizevi imkanlarını deneyim ve yüksek teknoloji ile birleştirerek, kalitesinden ödün vermeyen, hijyenik, lezzetli, izlenebilir ve güvenilir ürünler sunmak.